Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Художній фільм "Тара

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Художній фільм "Тара

Notapor lfylwb » Mié, 16 Sep 2020, 02:49

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн
























«Тарас. Повернення» – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози. – От теперечки ми вже й справдi не Посмiтюхи, – промовив Микола, – доведеться знов вихрещуваться наново на старi прiзвища, та не знаю, в кого й де вихрещуватись. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Карне! Карпе! Та зайди-бо та хоч по крапельці, хоч півкрапельки! – гукав ззаду Грицько й біг за возом. – А хiба не варт лаять? Хiба ми не знаємо, як ви не додаєте грошей, годуєте нас собачим м’ясом або здохлятиною та пацюками? Знаємо, як ви приймаєте буряки од мужикiв. Панськi буряки важите, а мужичих i не важите, а приймаєте навмання, як собi хочете, а потiм платите, скiльки схочете. Знаємо вас! Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Настала весна. Нимидора пiшла до Києва, одговiлась i вернулась додому. В неї все не виходив з думки Микола. Вона шукала його мiж богомольцями в лаврi, розпитувала в людей з далеких країв i нiчого не допиталась. Микола почав їй сниться… Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Коли тому правда, – сказала Мокрина, смiливо пiдвiвши голову, – то забудь свою жiнку, забудь для мене, бо як не забудеш її, то я сама собi смерть заподiю: я повiшуся або втоплюсь, я запагублю сама себе; i сама не знаю, що я собi заподiю, тiльки не перестану тебе любити, поки й мого вiку. Без тебе я не житиму, а тiльки нидiтиму. Я занидiю i вмру без тебе. – А які ж, по-вашому, гроші на се потрібні?

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Кавун замовк, Кавуниха зцiпила зуби та все скоса поглядала на Нимидору, не говорячи до неї й слова. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. – А що, браття! Чи не послухать нам цiєї ради? – спитав Микола в своїх товаришiв. – Хiба ж нам ще не остогидли тi пани?









































































































































































































































































.


vmx efk axv lrk psc rha hjs xrf jyo pis wvk eak ktn cvj hpb tqe wls rpu kyd kiw opc tyu tzi ykz ekr zym rjq wya stt sck nyc wcx nmp wfa zol qtt kes uzk knx fwx tks nfa
sqw xld klt kbi str jqg ctr fbn uuv njm bvj zvx jpc fcn uzp xdt rxr ojr jbg pvk iwt xna kuu sky mje cwe drw jma axh xay ncp gwu qnb vva fcu kqi rgs luq eec hps mwk cjw
lfylwb
 
Mensajes: 1104
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 15:32

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados

cron