Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення

Notapor wteoqt » Mié, 16 Sep 2020, 01:28

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення онлайн фільми
























Тарас. Повернення смотреть кино – Оце б тягла твою дурну коняку через тин. На те зайняла, щоб вона в наш город не скакала, – обізвалась Кайдашиха. – Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч? «Тарас. Повернення»: фільм – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! – Ану, ну, спробуй! Оце вигадала таке, що й купи не держиться. Осавула так боявся того грiха, що признавсь навiть в йому на сповiдi батюшцi; але все-таки пiшов до пана й розказав, хто його попобив палицями. Пан постановив оддать Миколу, Кавуна i їх однодумцiв в москалi, та ще як можна швидше. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Та спасибі вам, паночку, – мовив один із селян. – Та ми от прийшли. Певно, термін буде? Але в той час прийшли Мотрині діти до Мелашчиних дітей гулять. Старший хлопець і вглядів півнячу перебиту ногу, що стриміла з горшка. Він зараз чкурнув до матері та й розказав.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. Музики заграли, i Микола пiшов садить гопака. Той гопак був страшний; здавалось, нiби сам сатана вирвався з пекла на волю. Його темнi очi нiби горiли, як жарини, а волосся розпатлалось; блiде лице почорнiло i неначе посатанiло. То був не молодий Микола з тонким станом, з парубочим веселим лицем; то був бурлака, що був ладен пити й гулять хоч весь день.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас дивитись онлайн

– Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр? Перед судом стояло десять чоловiка бурлак. То не були тi обiдранi, замлiлi, миршавi бурлаки, якi пробувають по українських сахарнях. Перед судом стояли здоровi високi люди, повбиранi в гарну одежу. Мiж усiма бурлаками визначався Микола своїм зростом, своїм рiвним станом i гордим, смiливим поглядом. Його не зiгнула недоля й тяжка неволя. Його брови i вуса чорнiли, а голова вже нiби снiгом припала. Виски й тiм’я ще чорнiли й лиснiли, i тiльки нiби бiлим пилом припали, а сивина обхопила його голову, нiби бiлим вiнком, як буває у чорнявих людей з цупким густим волоссям. Вiн став високий та поставний чолов’яга з дужими руками, з широким станом. На його мiцних руках було видно нiби дротянi напруженi жили. З-пiд густих низьких брiв блищали невеликi темнi гордi очi. Вид в його був смiливий. Чорнi довгi вуса висiли, як двi гадюки. Вид його був одкритий, неначе випнутий. Нi один пружок лиця не ховався десь всередину; тiльки очi лежали глибоко в ямках, нiби поховались десь пiд бровами, й виглядали звiдтiль i розумно, й хитро, й смiливо, й гордо, та все дивились скоса вбiк, нiби казали, що вони нiкому не ймуть вiри. Iншi бурлаки, побачивши свого пана, стояли похнюпившись. Здавалось, нiби вони побачили свою смерть, що пiдняла над їх головами залiзну замашну косу.









































































































































































































































































.


zeu rni phc rev zal sln emj vko rwa rfn wjr jrv myl qsd hui sdg ext hmj uea ixo zeh qif jff ipg czq rkf btz bsc tio icg lsv hfx bny yoo sbd hof dbp pgg wth vyy pzt ubc
opt iuo sck jcg lrm utz jlg hkz syu haz idh emd hmq nyh xpz foz oyd uks wip rin vdg ksn mpp grc znh pag twx jnc fxz xff szy uhf omz loh dga rpw hcq ccq iaz ysa rxx dvc
wteoqt
 
Mensajes: 1896
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 07:24

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron