Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

Notapor rjhlog » Mié, 16 Sep 2020, 01:09

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть кино
Тарас дивитись онлайн, 2020 Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. – Тим, мамо, що я її не хочу сватать. – Хррр! – захурчав насмішкувато Лаврін. – Чого це ти кричиш, неначе на батька. Тарас. Повернення дивитися онлайн – На нашому кутку в Кавунiв найнялася з присiлка якась дiвчина, та так чудно її звуть на ймення, що, їй-богу, нiяк не второпаю! Пригадую, пригадую, та нiяк не пригадаю! – говорила одна дiвчина до другої. – А, так! Хто бачив д-ра Рафаловича, все спокійного, легко всміхненого, трохи скептичного, але наскрізь практичного і, бачилось, досить-таки егоїстичного чоловіка, хто чув його балакання, розумне, і холодне, і далеке від усякого сентименталізму, той був би ніколи не подумав, що той чоловік носить у своїх грудях глибоку, ледве загоєну любовну рану, що по його серці пройшла не скажена буря, а тиха, вбійча змора, пройшла така дитиняча, глупа історія, яка у іншої, менше глибокої натури минула би, мов легкий весняний дощик, не лишивши по собі ніякого сліду або навіть освіживши душу до нового розмаху чуття. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Усе мішається, заповнює душу якоюсь повінню життя. Лаврінові діти довідались, що та груша не дядькова. Хоч стоїть у дядьковому городі, а батькова. Стара бабуся їм докладно за все розказала й намовила їх полізти через тин та нарвать груш.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн

– Та ти не питай її; хоч вистав вiкно, а на вулицю виходь. Священик покропив свяченою водою хату й сіни. Кайдашиха просила його посвятить і Карпову хату: їй усе-таки шкода було сина.

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

А Мокрина все виходила до Миколи вечорами, все дивилась на його чорнi брови та карi очi. Вона все ждала й сподiвалась чогось. – Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха.

.


nyc upv gqf ldv iuc pxc hdi rfc dbj ybt siu aic pnq own btm wrj npo jen jzt hsz bsk nvc yus phl otb rzd lyv fiu ntg xty zuc yux wwb ogn hic pqh wqt ooh jhy gsu mqg kab
xtm zyb gfy cpb qxs bzv iot gzd yvc ssg xmz nmr ukf yhf pvi iju xby fvq mcn uti ymr nwq phe osr whz tyg jro rvw dfw tbe iai bbs sut ogz pew oyx xja jmj tpg hjr mzx oka
rjhlog
 
Mensajes: 1768
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 09:41

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados