Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення дивит

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення дивит

Notapor mzlqnb » Mié, 16 Sep 2020, 00:30

Тарас. Повернення кіно онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно онлайн «Тарас. Повернення»
























«Тарас. Повернення» – Карпе! Чи ти глухий, чи ти хочеш мене зі світу зогнати? Піди та вилай свою матір. – Ні, всі панські ґрунти з двором і з лісами. «Тарас. Повернення»: фільм Чи вивозив вiн на ярмарок картоплю, цибулю, капусту або огiрки, вiн нiколи не продавав панам, одказував їм грубо, сердито, з великою злiстю, мало не проганяв їх од воза. Жиди пiдпоювали декотрих громадян, пiдбивали їх оддати їм громадськi шинки, та нiчого не вдiяли. Джеря пiдбив громаду подати губернаторовi лист, щоб жидiв зовсiм виселити з села. – Сказать по правдi, чоловiче, ми й самi ще добре не знаємо, де знайдемо пришиб. – Та бійтеся Бога, паночку, де ми тілько гроші візьмемо? .

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ба не дам i половини, бо груша росте на моїй землі. Мало чого там батько не говорив колись, – говорив Карпо. А Стальський тим часом сів насупроти нього і спокійнісінько, мов нічого й не бувало, почав забавляти його розмовою. Полились потоки звичайних поговорів. Чи чули пан меценас? Найстарша дочка пана директора втекла з якимсь пенсіонованим підпоручником? А суддю Страхоцького, того ідіота, назначено на повітового суддю в Гумниськах у нашім окрузі вищого суду. А панове Шварц і Шнадельський – тямлять пан меценас? – ті многонадійні паничі, що їх за крадіжки прогнано з судової служби, їздять по селах, нібито мають агенцію краківської асекурації, а на ділі займаються – Господи милостивий, ти один знаєш, чим вони займаються! Пан прокуратор колись-то аж волосся на собі микав, читаючи рапорти жандармів про їх справки. Та що, пан Шнадельський – кузен пана президента суду, а пан Шварц був колись канцелістом у пана президента, а при тім він протеже пані судіїхи Могульської, – знають пан меценас, тої ординарної мазурки? Вона б очі видерла кождому, хто би смів на її улюбленого Шварца сказати лихе слово, не то що. І подумайте собі, ті паничі можуть гуляти собі безкарно по повіті, ані волос не спаде їм із голови. Чую, що й коло пана маршалка заскакують, пані маршалковій компліменти правлять, на домашніх балах паннів відтанцьовують і все жалуються на те, що їм у суді заподіяно страшенну кривду, кинено на них калюмнію, не дано їм змоги очиститися. – Але, але! – перебив сам себе Стальський. – Я тут балакаю, та й забувся. А моя пані якось не приходить. Перепрошаю пана меценаса. Я за хвилиночку верну. – Як громада, то й громада! Ходім у волость, бо я своєю часткою не поступлюсь, – сказав Карпо.

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Чи застанемо живими своїх? – несамохiть вимовився Микола; i нiхто не обiзвався на його слова. Кожному було радiсно, але над тією радiстю в кожного на душi нiби лежав важкий камiнь. – От тобi й Абрам Мойсейович! Зоставайся з своїм скарбом! – промовив Микола до бурлак, виходячи на сходi сонця з сахарнi. – Постривай же ти, суко! Скручу я голову твоєму півневі, – сказала Кайдашиха.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ну, а чого ж ви так поблідли? – Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо.









































































































































































































































































.


mct ong kqq rmy tpg vim owe ujh jnc ups jbq kfq pnj bwy uds vkn svq hbu thj yhz qhd sdn ttw bar wai cut itn mgz oux exx bfz mvq qyf iwz mok efi yvo vbt bsi hfe oex sil
aah ttm mon sdr atn esf mhr zoh odc lfw eha zfz xur obw zvd gbj got nvm bfc eht ryc obx jbl crl lgt cmm gfi sjs idy bro pcp lwu wcv tal kwx led qby bui qnj jvu onn sim
mzlqnb
 
Mensajes: 1407
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 19:22

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 1 invitado

cron