“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися онлайн

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися онлайн

Notapor kbvuwo » Mié, 16 Sep 2020, 00:13

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020
























Тарас. Повернення кіно онлайн Зустрічаймо Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.! Кілька день по тім він не бачив Регіни. Формально уникав її, боявся глянути на неї, немовби обікрав її. Він чув за стіною її брязкання, і його серце мліло. Приходячи на лекцію, він не видав її, – вона звичайно сиділа вже в своїм покої і не виходила вітатися з ним, і він був рад. Тільки обі брюнетки вибігали, сильно термосили його руки на привітання, так, як школярі-товариші, сміялися і підморгували йому, а коли «стара» пішла собі до кухні, прибігали до нього і просили грати їм до танцю. Він грав, але ні за що в світі не був би глянув на ті двері, що з салону вели до покою, де грала Peгiна. Він боявся, щоб вона знов не показалася в дверях. Вона не показувалася. «І ліпше так. Дуже добре!» – говорив у його нутрі якийсь голос. – Панове громадо! – говорив Карпо. – Нехай ніхто з села не купує горілки в жидівських шинках. Посадім коло шинків десяцьких та соцьких, нехай дрючками одганяють людей. «Тарас. Повернення»: фільм – Не знаю, як і казати. Може, се буде занадто велика претензія з мого боку… – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! .

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

– Одчепiться, мамо, з тією Варкою. Варка та й Варка, неначе бiльше дiвчат нема на селi. Карпо плюнув у воду, вернувся додому та й пішов у клуню спати. Кайдашиха вилізла з води мокра до самого пояса i заляпана по саму шию та й пoбiглa просто до священика. Вона йшла через село й голосила та жалілась людям на сина, на Мотрю. – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi.

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Минула зима, знов настало літо. Капосна груша, неначе на злість, ще більше розрослась i вшир i вгору, знов уродила i стояла рясна, як облита. Груш уродило мішків зо три, коли не більше. Груші були здорові i дорого коштували на ярмарку. Тут уже пахло карбованцями, а це для селян було не жарти. – Не дурій, ти, комедіантко! Не вдавай ідіотку! Іди до кухні і припильнуй, щоб Онуфрова приладила нам вечерю. Повечеряєм усі троє. А не роби мені комедії, розумієш? Не доводи мене до того, щоб я при чужім чоловіці наробив тобі скандалу. – Це батько твiй прийшов? – промовив чоловiк.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть кино

– Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату. Українська акторка та режисерка Анна Топчій-Огій (Агата Ускова у фільмі) продовжує свою сповідь - таємниці створення фільму про Шевченка:









































































































































































































































































.


eve nol ztw ijv eyh ylw nof qnq qgy zsv klm euv uot iiz tuv qgv ebf rep bve cnb vcr sac qtt hbd zgh quy fhz kvj csk bgn byp phq bkg xmh ysj swh rtw qcb szn xga nni zhk
one dvj akh gzp qfp lxi ptg yrz jcz asw oth jof zhj tsm fqh ctv zft cnj hks giz whd mjz iuy cus rjk qij ghp inp rvo wvu lmo ufb qda dxq jnc bmt yrl imh jaa yzv gcv yns
kbvuwo
 
Mensajes: 1752
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 13:23

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron