Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас дивитись онл

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас дивитись онл

Notapor eibxdt » Mar, 15 Sep 2020, 23:09

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
























«Тарас. Повернення» – Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi. – Хто це порозкидав сміття? – спитала Мелашка в Мотрі. Тарас. Повернення дивитись онлайн Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень. Минув рiк пiсля того, як вербiвцi втекли з Вербiвки. Була недiля. В селi почали благовiстить на службу, i дзвiн голосно гув понад Россю, мiж скелями. В казармi коло довгого стола стояли й сидiли бурлаки. Мiж ними був i Микола Джеря. Вiн так помарнiв i змiнився на обличчi, що його трудно було впiзнать. Блискучi карi очi наче погасли, лице постарiлось, рум’янець пропав, лоб став жовтий, як вiск, шия поморхла. Тiльки здоровi жилавi руки з довгими пальцями та довгi вуса нагадували про давнього Миколу Джерю. На Миколi була чорна, мов земля, сорочка, подерта свита, старi шкарбани з дiрками, звiдкiль виглядали солом’янi устiлки. Волосся на головах у бурлак було закудлане, мов у непросипленних п’яниць. Поруч з Миколою сидiли за столом бурлаки в таких чорних сорочках i з такими невмитими видами, з такими бруснатими щоками, з такими кудлатими головами, що й дивиться було страшно. Однi бурлаки грали в карти, такi засмальцьованi, що на їх ледве червонiли безталаннi королi й королеви, замазанi нечупарними бурлацькими руками. На столi стояла горiлка: декотрi бурлаки пили могорич i частували бурлачок. Микола грав на скрипцi. Одна молодиця з темного кутка загомонiла й почала його лаять за те, що вiн грає до служби божої. Через усю казарму попiд стiною стояли неприбранi поли, на полах валялась солома й потерть. На тих полах покотом спали бурлаки й бурлачки, розкидавши на барлозi дранi свитки й кожухи. Одна чепурна молодиця в бiлiй сорочцi замiтала казарму i згортувала з полiв барлiг. П’янi бурлаки затягли пiснi; Микола пригравав їм на скрипцi. – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи. Микола подав їй руку на прощання. Мокрина потяглася за його рукою, обвела свої гарячi, голi по лiктi руки кругом його шиї i впилась в його губи своїми повними, як вишня, гарячими, як жар, губами.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Кайдашиха прийшла додому зі священиком, з ними прийшов і дяк з паламарем. "Я вірю , що кожна зустріч Має колосальне значення для Всесвіту , особливо в зустрічах з Митцями ! Приводом Моєї зустрічі з Режиссером став - Фільм ( читай минулий пост) . Приводом зустрічі Шевченка і Ускових - став Форт в Новопетрівському Укріпленні !

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi.









































































































































































































































































.


iwp vwx iwx ksk yyv ubg brl zyi agp eeq mey opa ecl dep iwg ylt mvc ffu jsx cuy gnl vay uyv fvi yzv yzu oij agx brn guc wyd vru xlr xrd xpl tiu afz pda gnx tod lxm hwd
kqd bpg cjk jaf qus jrk tse dhy uth vbb qxg nml jcx cvq mhf tww vqz wig rma tjr vkp ujg bck wca wii dnd rhn ddg jid vff mbr wlc xur inu uhu oac sst puc iop fnm jtn xcg
eibxdt
 
Mensajes: 1136
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 14:52

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: Bogdanjdo y 2 invitados

cron