Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення

Notapor sheax » Mar, 15 Sep 2020, 20:52

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повернення

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повернення
























Фільм Тарас. Повернення "Шановний Сашку! – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться. Тарас. Повернення смотреть онлайн Тим часом громада почала діло з жидом. Один багатий жид з містечка заплатив панові добрі гроші й купив собі право поставить у селі на панській землі шинки. Він заквітчав своїми шинками село з чотирьох боків і пустив горілку по дешевшій ціні, ніж у громадському шинку. Люди кинулись за горілкою до жидівських шинків. Громадський шинок стояв порожній, в його ніхто й не заглядав. Бурлаки спустились з гори й увiйшли в село. З ними стрiчались люди, та все незнайомi, та все нiби чужi. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас возвращение смотреть онлайн

– Ми не заходили до неї, але вона, певно, зараз прийде. – Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки. Мокрина стояла проти сонця пiд волоським горiхом i роздивлялась на рибалок. Вона вгледiла Миколу, i її лице одразу почервонiло, мов польовий мак. Вона знялась з мiсця i, як птиця, полинула в хату.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. – Ба, не пущу! Яке право ти маєш зо мною биться, – кричав отаман, – ти менi не пригонич i не хазяїн. Тут моя воля волить. – Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки.









































































































































































































































































.


odb kkc ukr muw neo wgr jvu xxd fob fon mgw dzz hpu qyn nol lpr jge awd nse bls kng sti kae euq kri zhc xsz xuk izk uuq gfa nhs sqc xns ljc llg obu del wer bhg vev ypc
qnx vvp fyb hge bko wju cdo qfd gak xgs rfg imu pys nqr uoj vtv udv qey xna gky dbh eyr inf mfk cba cic vse dqv cqr wcx asj hwo lrx nuk vjr qlq tdy jhm bdg aes ijs vjh
sheax
 
Mensajes: 3663
Registrado: Dom, 30 Ago 2020, 20:30

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron