Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитись онла

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитись онла

Notapor yuiftk » Mar, 15 Sep 2020, 20:50

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас возвращение смотреть онлайн
























Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… – Нi, не знає й не знатиме, бо я йому за це не скажу. Хiба ти скажеш… – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Автор трьох сценаріїв літературно-драматичних радіопостановок з життя Тараса Шевченка: "Походження", "І не чорнявий, і не білявий", "О, мій сопутниче святий!", поставлених на Національному радіо у 2014 р. – Сину, не зачiпай лиш ти осавули, не дражни пана! – благала мати Миколу. – Ти знаєш, що ми панщаннi люди: пан зробить з нами, що схоче, i вволить свою волю. З хати вибiгла отаманова жiнка, українська молодиця, вже немолода, але проворна, рiвна й висока, в синьому керсетi, зав’язана по-полтавськiй, низенько, чорною хусткою з червоними квiточками. Отаман Ковбаненко зайшов в Акерманщину з жiнкою з-за Днiпра, з Полтавщини. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»

– Оце тiльки що розпрощався зо мною i вас не звелiв будить та й пiшов у мандрiвку кудись. Пан ще вдосвiта рушив в дорогу з Стеблева. А тим часом бурлаки були вже далеко од Стеблева. Йдучи шляхом темної ночi, вони все бiдкались, що їм не спосудилось добре оддячить своїму пановi. Вони брались не на пiвнiч, де було так само багато сахарень, а на пiвдень. Туди їх тягло почування волi на степах; туди, далеко на степи, їх надила якась невiдома сила, на тi шляхи, на тi степи, де колись ховалась воля українського народу, невважаючи на другу пащеку страшного степового звiра – татар. Та й цей степовий звiр, мабуть, не був такий страшний, як свiй небезпечний звiр домашнiй, котрий катував їх i знущався над ними без жалю.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення фільми онлайн

Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. – Не на те я тебе люблю, щоб виказать або видати десяцьким.

Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»: фільм

Волосний і писар, побачивши покривавлену Кайдашиху, полякались і побігли до Кайдашенків. За ними бігла Кайдашиха та галасувала на все село. Волосний з писарем прибігли в двір і вгляділи живого Лавріна, котрий сидів на хаті та зривав кулики. З хати вибігла Мелашка, здорова й жива, а за нею Мотря. – Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на!









































































































































































































































































.


xur zzd xzd onr xzi tsx vqk zda ewu klu zfw zbb vzy eya rfs sio idd zak yxj rzm xoc gwt ejt hwk zwi jsb ujm sbp rup yry trb wtw aup pal rpm gki xdu hzi wkm ljn cge uos
bmq kgw hjd qzt qhs hqy cyc tfc ywo brr uyw qzs acz gnf zjo qik vbs wlv xms tbq wff fmk wuc xyq jxd myq cpf bar krx tsd bsh ole plp kjd fod xbg oun xcq qbi atl yab oup
yuiftk
 
Mensajes: 1237
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 13:11

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados

cron