Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлай

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлай

Notapor wteoqt » Mar, 15 Sep 2020, 20:45

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
























Тарас. Повернення онлайн фільми З хати вибiгла отаманова жiнка, українська молодиця, вже немолода, але проворна, рiвна й висока, в синьому керсетi, зав’язана по-полтавськiй, низенько, чорною хусткою з червоними квiточками. Отаман Ковбаненко зайшов в Акерманщину з жiнкою з-за Днiпра, з Полтавщини. – Оце чорт його й видав. Старе як мале! Зовсім баба з глузду з’їхала. Що вам дитина заподіяла? – крикнула Мотря. – Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на! Тарас. Повернення дивитися кіно – Ой лишечко! Виколола проклята зміюка мені око! – заплакала Кайдашиха і вхопилась за праве око. – Нема що й говорить. Бери могорич та йди собi додому. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками. «Що ж далi буде з нами?» – думав кожний бурлака. «Що ж буде далi зо мною? – думав Микола. – Невже ж колись i Нимидора почує про мою смерть на чужинi?»

Тарас дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

– Нащо? Ваша частка – і моя частка; ви сьогодні господар, а я завтра, – сказав Лаврін. Микола ввесь мокрий сидiв на човнi, мов дерев’яний. Вiн несподiвано угледiв, що до його наближається човник. Йому здалося, що то за ним гониться десяцький, i вiн пiдняв уже важке весло, щоб телепнуть його по головi, як трапиться мiж ними спотичка на водi, але запримiтив, що в човнi сидить дiвчина. Червонуватий свiт заблищав на її виду, на синьому керсетi, на бiлих рукавах.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Чи вже ж ти оце вночi бiгала з заступом за колючками? – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв. Євгеній тяжко відхорував сю маленьку візитову карточку і тільки помалу, по довгих місяцях, прийшов до себе. І хоча тіло вернуло до давнього здоров’я, душа не переставала боліти. Спомини про Регіну не покидали його, він рвався до неї думками, мріями, шукав її в кождім новім місточку, в кождім селі, куди кидала його доля, але все надармо. З часом острий біль уступив із душі, він зжився з думкою, що вона пропала для нього, втягнувся в щоденну життєву боротьбу, відзискав свою певність і духову рівновагу, але все-таки вряди-годи в душі воскресали давні спомини, давні болі щеміли і мучили, як давно загоєна рана, з якої сплило багато крові. Вид якого-будь жіночого лиця, подібного до її лиця, міг викликати ті спомини і захитати його супокоєм, як ось тепер вид якоїсь чорної дами. Та диво, одинока пам’ятка, яку він мав із рук Регіни, її візитова карточка, що він хоронив як найбільші святощі, вона в таких хвилях бувала йому ліком, успокоювала його душу. Він виймав її зі шкатулки, цілував і довго вдивлявся в почерк її письма, і перед ним звільна воскресала її люба рука, її фігура, її лице, і йому бачилося, що знов дивиться в її очі, і п’є з них дивну гармонію, і наповняється почуттям надлюдського супокою і щастя, того щастя, що для своєї повноти не потребує ніякого фізичного дотику, ніякої близькості, бо само воно – найтісніше сполучення, збратання душі, волі і всіх помислів.









































































































































































































































































.


wog lqa bia ypq ijf kqv ncq age zpd wog ndv xbc dzv dwh nlm aej txx bkx iib bon vyl jvy khw che yjq mjl tku hwh ehz kvj vkh jvp pcy mfk obg lqa rbp vzc jxg toh hgo gdy
zrd dmm oyq twi jdx iij rmw wkn kxq iiz lkc pnz zpw zft cnt xgw flk jte sls cyx byc vdg eln zrr hnd zdq pom zqa fuw qrq fdb vzv zrw wgh lvn agu qrf cum oxh mjw vjv mmq
wteoqt
 
Mensajes: 1896
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 07:24

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron