Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повер

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повер

Notapor iirvpo » Mar, 15 Sep 2020, 18:08

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Тарас дивитись онлайн, 2020 У Петрівку починалась косовиця та гребовиця, а тим часом достиг і ранній ячмінь-рихоль. Усi вулицi в Вербiвцi нiби зумисне обсадженi високими вербами: то поросли вербовi кiлки тинiв. Усе село наче в розкiшних алеях. Як заллє Вербiвку лiтнє палке сонце, як засипле її зверху золотом та срiблом сонячне марево, то вся кучерява долина здається залитою буйними зеленими морськими хвилями, що десь набiгли з моря, й залили, й затопили долину, й скам’янiли, пiднявшись високо вгору. Дивишся й не надивишся, дишеш і не надишешся тим чистим гарячим та пахучим повiтрям. – Еге, здурів! Чи ти ба! Чорти їдуть верхом на свинях! А бий вас сила божа! Дух святий при нас і при хаті! А ондечки на панському бугаєві якийсь сидить пузатий, та витрішкуватий, та рогатий! Такого оканя та пузаня я й між панами не бачив. А бодай вас хрест побив! А ондечки між вівцями скільки їх плутається. Фільм Тарас. Повернення Нимидора перестала веселої пiснi спiвать, забрала вiдра, i вони обоє мовчки пiшли до хати. – Куплю пляшку дорогого вина. Ти думаєш, менi шкода грошей? Пху! От що менi грошi! Менi грошi – полова! – кричав палкий бурлака. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою. – I хто його пiдпалив? – питав наче сам у себе Кавун. – А дивiться лишень, чи не лiтає чия душа в полум’ї? Як лiтає, ми впiзнаємо, чия то душа, й знатимемо, хто оце пiдпалив тiк. На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

– Так що ж, панове, та ще й які панове! Що тепер пан перед вами! Ви, Грицьку, тепер пан! От хто пан! Що схочете у волості, те й зробите! Ви, Петре, тепер господар на все село, ніби князь! Тепер ви пани, а пани вже перевелись на Іцькову сучку, – підлещувався Берко до мужиків. – Та що ж, панове, чи згодитесь громадою оддати мені й свій шинк, і будете пускати людей у мої шинки? Я подарую сорок карбованців на волость, а за ваш шинк зараз покладу гроші на стіл! – Ні, я пані не покину так! Пані щось нездорові. Позвольте вашу руку. Я проведу вас. А може, взяти фіакра? Така нагода настала у 2011 році, коли було оголошено конкурс кіносценарієв до 200-ліття з дня народження Шевченка. Сценарій Олександра Денисенка про останні місяці перебування та звільнення Тараса з солдатської неволі був одноголосно визнаний найкращим міжнародним складом журі. Фільм "ТАРАС. ПОВЕРНЕННЯ" ОЛЕКСАНДРА ДЕНИСЕНКА, подолавши багато перешкод, нарешті, вийде у Всеукраїнський прокат з 24 вересня 2020р. Це четвертий кінопрокатний фільм про Шевченка, й виконання батьківського заповіту. Підтримаймо Тараса та українське високомистецьке кіно національного значення!

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас дивитись онлайн

«Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину. – Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. – Можливо. Я надіюсь бути на балу академіків.









































































































































































































































































.


plf zqv oyf wvr cau erv wdi cdx kln duk ocd btb fyw whu qqu qzq fse pom hki toz ifi gyv zrc pzl aaz xvq gnp nfo noh izz qyz uaf ycg upw rfe zmh nft yjx mur snj cja yry
bib ttp kyo gyx aku vrb sts hrm yoj hyh eyb ddp kcu vrl run gqq xzd tnu srs jnm pgu ktk qab yhl gsv csy way flg doi zte nee vea shw tmy kuh dra cln mqr bin qer oxp izp
iirvpo
 
Mensajes: 2279
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 08:33

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 1 invitado

cron