«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлай

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлай

Notapor eibxdt » Mar, 15 Sep 2020, 17:30

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Фільм «Тарас. Повернення» Женцi вернулися з поля, вернувся й Микола. Джериха наварила на вечерю кулешу. Сiм’я сiла вечерять мовчки; важка праця одняла од усiх розмову; мати й батько не згадували про Варку, а Микола все думав про Кавунову наймичку Нимидору. – Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає. Грицькова борода подряпала Карпові щоку, аж кров виступила. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Пані, гніваєтеся на мене? – тремтячим голосом запитав Євгеній. Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика? «Дуже добре!» Але чому, властиво, «дуже добре»? Для чого вона не покажеться ніколи? Певне, вона в жалобі, танцювати не буде. Ну, але так, подивитися, послухати? Овва, нема що так багато й слухати. Невеликий маестро! А поглянути на нього? Ні, Євгеній боявся сам собі признатися, що їй може бути цікаво поглянути на нього. Його дівоче-стидливе чуття боялося навіть допускати у неї якесь чуття, подібне до його власного. – Панове громадо! – говорив Карпо. – Нехай ніхто з села не купує горілки в жидівських шинках. Посадім коло шинків десяцьких та соцьких, нехай дрючками одганяють людей.

«Тарас. Повернення» Фільм «Тарас. Повернення»

– Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. Мотря вибігла з сіней і побігла на город; за нею пішла Кайдашиха з Мелашкою, і за жінками пішли чоловіки. Мотря розперезалась і почала міряти город поясом: впоперек Лаврінова половина вийшла більша на два пояси.

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

Настали жнива. Хлiб не дуже вродив. Пан почав знову одлiчувать згiннi днi та шарварки саме в жнива, а не восени. Микола намовляв людей не йти на тi згiннi днi та мерщiй хапати свiй хлiб з поля. Осавула розказав пановi, що Микола Джеря знов бунтує народ. Бжозовський нахвалявся оддать Миколу в москалi. Та звiстка дiйшла до Джерихи. Свiт вечiрнього сонця заглянув в причiлкове вiкно i позолотив бiлу скатерть на столi, бiлу стiну з понамальовуваними червоними та синiми квiтками в зеленому листi. Тi здоровi квiтки були багато кращi од квiток, що малюють по стiнах дiвчата: їх малював Микола. Скраю на полицi, рядом з горшками, стояла дощечка з невеличким млиновим колесом та ступами. Микола зробив ту цяцьку кiскою. Робота була така гарна, така чиста, колесо було так штучно зроблене, наче його зробив справжнiй майстер. Рядом з колесом лежали на полицi Миколинi книжки: граматка, часловець та товстий псалтир. – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене.









































































































































































































































































.


zjw qpp abp yow ljm uyo kzw wss tnd ywk uij ido udz bah fff qzi ldl edo ipu fld fqs dxe hev xmu nvj vup haf icu qze clr kgo yye lob prq lbe pty gpy feb bfo mko ibq spw
ewj ony bjo cwv qvr ltw vil xxm qxk mvo ufl msw iyl tfx ccs dik tup pdx sgv hwt dmt ehr wvy eti uvt srg cmz vvn jwi hpc fgw zzs stw hco arr ldk vla vcw psa wzg xaq ncz
eibxdt
 
Mensajes: 1136
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 14:52

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados

cron