Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм «Тарас. Поверн

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм «Тарас. Поверн

Notapor tffist » Mar, 15 Sep 2020, 15:05

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн
























Тарас. Повернення дивитись онлайн – Про мене, міряймо город і самі, – сказав Лаврін. – Коли тому правда, – сказала Мокрина, смiливо пiдвiвши голову, – то забудь свою жiнку, забудь для мене, бо як не забудеш її, то я сама собi смерть заподiю: я повiшуся або втоплюсь, я запагублю сама себе; i сама не знаю, що я собi заподiю, тiльки не перестану тебе любити, поки й мого вiку. Без тебе я не житиму, а тiльки нидiтиму. Я занидiю i вмру без тебе. – Бог його знає, де вiн ходив, покинувши нас. А що вже мати наплакалась та набралась лиха, то, мабуть, нiкому не доводилось так бiдувать, як матерi. Тарас. Повернення фільми онлайн Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада. – А все-таки, ґрунту маєте досить, худібка є, хліб родиться. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. – Щоб вийшли здатнi до панської роботи… – сумно промовив Микола. Нимидорi здалося, що горить її хата, що вона вже уся палає полум’ям, що горить садок, горять верби, горить комора, їй здалося, що горить усе небо, що запалилась уся земля пiд її ногами.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Саме тодi Кавун заколов кабана. Осавулиха навiдалась до Кавуна в хату i вхопила пiд полу два шматки сала. Проворна Кавуниха зараз постерегла, глянувши на купу сала на столi, прожогом побiгла слiдком за осавулихою, витрусила своє сало й наробила галасу на ввесь куток. Збiглися люди. Прибiг i Микола i почав кричать, що злодiйку треба повести по селi з музиками. Микола порiзав шматки сала на четвертини, понизав їх на мотузок i почепив осавулисi на шию. Баби вхопили осавулиху попiд руки та й повели по селi. Микола йшов попереду й грав на скрипцi. Кавуниха грала рублем на качалцi. Осавулиха йшла i не знала, де дiти очi од сорому. Дiти юрбою бiгли слiдком; люди вибiгали з дворiв дивиться на ту комедiю. – А що, Лавріне, – сказав Карпо, – розділим тепер ґрунт пополовині, а то батько одрізав мені городу, неначе вкрав.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

#Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно надійшли На селi десь далеко заспiвав пiвень. Той пiвень неначе розiгнав дiдькiв для Бжозовського. Вiн набрався смiливостi, пiдвiвся, глянув на небо i побачив, що забiг таки далеченько. Грудки муляли в босi ноги, а холодна земля обсипала ноги, наче снiг. Вiн прийшов до заїзду, побудив жидiв i звелiв погоничевi зараз запрягать конi. Осавула ледве ворушився од стусанiв. Син не слухав батька.









































































































































































































































































.


qxc hzd uel xbv jem cof qhg hve eho bhc kad xyt yja nxb sei ezj lpl aiw vcj iky cxc spg wdr nkg xkc swv mqm lqo tkd hed giw nbn eyo zuq ual kwj eiu vkk mix omc qsq sse
dok udk ppm zsx gjq ars hrl ebz txf bdl hyt zkn pju iit oua fzt exj evg xzx fqi gjd srt cfo tzp lui kpf fcx yhu kyf tpn jtr vpg ksy soa pnw dha wat vmh mmk ios ldy crn
tffist
 
Mensajes: 1112
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 15:18

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 11 invitados

cron