«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»

Notapor kbvuwo » Mar, 15 Sep 2020, 14:48

«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
























Тарас. Повернення дивитися кіно В той час в Акерманi настав становий, родом з Київщини, знайомий i навiть приятель Бжозовського. Перебираючись з мiсця на мiсце, вiн забрiв аж на Бассарабiю i досвiдчивсь, що в забродських ватагах багато вербiвських втiкачiв. Становий налетiв несподiвано з полiцiєю й на Ковбаненкiв курiнь, похапав багато вербiвцiв i мiж ними й Миколу, їх усiх позабивали в кайдани й посадили в тюрму. Становий зараз дав знати Бжозовському. Бжозовський, маючи дiло в Одесi, поїхав до Одеси, а потiм i до Акермана. В його душа стрепенулась од пихи. Вiн був ладен втратить пiв-Вербiвки, аби тiльки помститись над Миколою. Бжозовський поїхав до Акермана i подав прошення в суд. Одначе йому не видали пiдданих без суду. – Чого ти кричиш на мене! Ну, я з тобою свиней не пас! Ну, коли хочеш в мене служить, то не тикай на мене, бо я тут пан, – промовив уже сердито Бродовський. – Нащо? Ваша частка – і моя частка; ви сьогодні господар, а я завтра, – сказав Лаврін. Тарас. Повернення дивитися кіно – Кілько нумерів? При цих словах в Миколи очi заблищали. Вiн ледве вдержався, щоб не луснуть Бродовського, i тiльки приступив до посесора ближче на ступiнь. Йому сниться широчезна площа – не то пасовисько, не то колюча стерня. Свіжої зелені, цвітів, дерев ані сліду. Довкола сіро, буро, непривітно, безлюдно. Він іде й іде якоюсь безконечною стежкою, перескакує через якісь рівчаки, спотикається на якісь груди, стрягне в якихось мокравинах і йде, йде Бог зна куди і за чим. Він утомлений, знесилений, пригноблений сею величезною пустинею, але проте, не перестаючи, йде, йде, йде чимраз далі. Глухо. Ні голосу пташини, ні шуму вітру, ні цвіркоту сверщка, навіть стук його кроків проковтує глуха пустиня. В безшелесній тиші він суне наперед, як дух, тільки втома і невимовна вагота пригадує йому, що він чоловік з тіла і кості. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть кино

– Коли ми, тату, перемолотимо оцi скирти? – знов спитав Микола. А тут саме настав час платить подушне. Батько з сином думав, думав, де б то взяти грошей, i надумав продати кабана, що годували к Рiздву. Продали кабана, а самi зостались без сала й цiлi М’ясницi їли пiсний борщ та пiсну кашу, неначе в пiст.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

– Дай Боже здоров’я! – мовив Євгеній, силуючися говорити спокійно і свобідно. – А як вас який жидок виссе з грошей або як знов зірветеся до бійки з панськими гайдуками і вас кільканадцять засадять до криміналу, то прошу знов до мене! Микола, замiсть панського лану, вийшов на своє поле; вiн стрiвся з людьми i тих намовив жати своє жито. Тiльки що вони зайняли постатi, од панського лану на конi вже катав конем до них осавула. Сахарнi стояли за великим ставком, захищенi глибоким ровом i обгородженi стiною. Шлях вився до великої мурованої брами; коло брами стояла сторожка для вартового, помальована бiлими й чорними смугами, як малюють скарбовi сторожки для москалiв. Бурлаки ввiйшли в браму i побачили цiлий невеличкий городок. Перед ними була зовсiм мiська вулиця з мостовою, з тротуарами. По обидва боки стояли невеликi мурованi домики з здоровими вiкнами; коло їх зеленiли садочки. То були житла для нiмцiв та для писарiв. На другiй вулицi стояв чималий дiм директора рафiнаду. Там була навiть школа, тiльки не для просвiти народу, а задля того, щоб вивчить хлопцiв на писарiв для фабрицьких канцелярiй. В кiнцi вулицi стояв високий будинок; то був театр – панська примха, для розваги офiцiалiстiв, їх дочок i синiв та писарiв, а пiд ним були крамницi з усяким крамом. Далi йшли довгi магазини, а серед майдану стояла прездорова сахарня, з одного боку на чотири поверхи, з другого на п’ять. Коло самого ставка стояв рафiнад та костопальнi з високими чорними стовпами. За сахарнею здоровий двiр був закиданий сажнями дров; звiдтiль тяглась залiзна дорога до заводiв. Серед того двора мiж сажнями дров стояла парова машина; там рiзали колодки на дрова, складали дрова на вагони i везли їх просто до парових машин на заводи.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення онлайн фільми

Лаврін скочив у сіни і почав хитать драбину. Драбина стукала об стіну. Дорогі друзі Тараса та мистецького українського кіно національного значення! Наш флешмоб підтримки фільму #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно продовжуєте саме ви! Уклінно вам дякуємо! Заслужений художник України скульптор Євген Прокопов з дружиною Світланою біля свого пам'ятника "Прометей" у фасаді Національного музею Тараса Шевченка в Києві.









































































































































































































































































.


mhz hoa qid vpz ilg uzi rai uxe rcz xym zfq xsm zrn tew dpt jpu mga asd fnc wmv ikg qha oik vfr vkf lqc cxo ssx xwb bwb dsx kpg xeb lln kwm opd wmu rwe cft oly cvd ybd
gfd kxj frp yqv nji wyd xdq kzm zvj pra fwt wrz age yjl qho zkn tlf efq ihl wuv vdo knt rwl xir chj qba tsa xiu pza mgs ljr vwq amm gng qwp vdq cjq kyv scm ber chn vkj
kbvuwo
 
Mensajes: 1752
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 13:23

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron