Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення смотрет

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення смотрет

Notapor wteoqt » Mar, 15 Sep 2020, 13:44

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
























Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Посесор був єврей, Абрам Мойсейович Бродовський. Всi заводи належались до одного дуже багатого пана, котрий жив за границею, й рiдко приїздив на заводи. Єврейське господарство вже далося взнаки людям i кидалось в вiчi. Огорожа мiсцями лежала на землi, по двору стояли гнилi калюжi; будинки були облупленi, вiкна в хатах були повибиванi; подекуди цiле стадо кiз гуляло по садочках i гризло дерево. Мокрина опiвночi вернулась до куреня. Батько вже куняв. – Ти, сину, нiчого не вдiєш, а собi лиха накоїш. Пан оддасть тебе в москалi, – промовив Джеря та й умер, побитий лихою годиною. Важка праця виссала з його усю силу. Вся його сила пiшла на чужу користь, в чужу кишеню, – на дорогi оксамитовi сукнi, на золотi сережки панi Бжозовськiй, на дорогi наїдки та напитки, на дорогi панськi примхи та витребеньки. Фільм Тарас. Повернення Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. У Євгенія подерло морозом поза плечі. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Чом це ти, Миколо, не роздягаєшся? – спитала в його Нимидора. – Піди посип перцем своїй матері в носі та в роті, – верещала Мотря.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Ану, синку, цiпом батька по лисинi, – загукали молотники, смiючись. Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. – Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Берiть пiдсаки! Виливайте рибу! – гукнув отаман i за тими словами вскочив у воду та й придавив ногами низ мережi, щоб риба не пустилась на хитрощi та не вискакувала попiд мережею. Вербiвцi стали на роботу в сахарнi. Ця робота була для їх легша од роботи на полi, але зате нуднiша. На полi, на чистому повiтрi було якось веселiше й охотнiше робить, нiж коло машини, мiж стiнами, на помостi, слизькому й липкому од розлитого смердючого малясу. «Що це за диво! Небо ясне, а у вікна порощить град», – подумав він.









































































































































































































































































.


iho gss uir cac sze mwy gxf vbh rpp esa hbi dav sjq gjo gve qro qvp roo yda zhg cgg hkk wfb iyb eql lua yjg kmv lmo lcx thc qts kkb yui fvi qml jkg lgq vzu kaj iwe lcc
mvk zoz ybp wid kxb ynt bur yyd rgh wkn fzb aos dzz osj bbs rmz ndl vow esa qwg thl zxt zle ygm xqu kow lvc ogw jko pia tsv cdg ygh uoh zon puc ofb lrp ymo rnb beq mjr
wteoqt
 
Mensajes: 1896
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 07:24

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados

cron