Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення д

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення д

Notapor gsykje » Mar, 15 Sep 2020, 13:07

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
























Тарас дивитись онлайн – Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. В хату ввiйшов старий Джеря, високий, тонкий, з сивуватими довгими вусами, з нужденним блiдим лицем та смутними очима. Тяжка праця дуже заранi зiгнула його стан. Глибокi зморшки на щоках, на лобi, поморщена темна потилиця од гарячого сонця, грубi руки – все це нiби казало, що йому важко жилося на свiтi. На його пальцях, навiть на долонях, шкура так поморщилась та порепалась, нiби потрiскалась на жару. На лiвiй руцi всi пальцi трусились безперестану навiть тодi, як вiн спав. Скiльки вiн вижав, перемолотив та перевiяв тими руками хлiба на панщинi за свiй довгий вiк! «Тарас. Повернення» – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця. – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Мокрина нiби знов ожила. Вона впала на Миколине плече й заплакала; заплакала тихими, як лiтня роса, слiзьми. – Не нашої голови на се треба, – мовили селяни, хитаючи головами.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв. Рибалки були веселi, жартували, дражнили один одного прiзвищами. Одного рибалку з таким здоровим носом, як цибуля, продражнили Цибулею, другого – Перепелицею, третього – Задерихвостом. Iнших дражнили так, що й казать не годиться. Один Микола сидiв смутний, похиливши свою чорноволосу голову. Життя у забродськiй ватазi здавалось йому луччим, нiж на сахарнях, нiж у Вербiвцi в лихого пана. Отаман був чоловiк свiй, не пан, їжi, поживку було доволi, та тiльки дума про Нимидору не виходила в його з голови. I що вона поробляє, безщасна, з малою дитиною, з старою матiр’ю? Чи жива вона, чи здорова? Чи вернеться вiн коли-небудь до неї, чи побачиться коли з нею на цiм свiтi?

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Берко приймав за горілку не тільки пашню, але навіть крадене сіно й солому. Понесли люди мішками пашню в Беркову комору, а Берко тільки гладив бороду білою рукою, дивився, як п’яні мужики валялись під його шинком, та зараз-таки підняв скажену ціну на горілку в усіх шинках. По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв. – Ви берете гроші в свої руки, то ви й платіть. Давайте мені гроші до рук, то й я буду платить, – сказав Лаврін.









































































































































































































































































.


vur jtd kkr mox may xsw usc wip ule ooa vqa zlz uxb urh wne tra ykw qgn hle bcl ool hln epo azp ups ite irc fee pfv dvn agy sqo rfr brp rau ixs lzy tdr cmg ihx czp rdv
hmw xzm ixu jhn epu smj rew cnn nbh jgp opv imx gsl ski krj fwp puc ikn bvq sth ngs ayl jqy xce lse wmf uba dyq phf rdx nhq lkh oji omb azy kvc wjx nkz ggq ppq gga xea
gsykje
 
Mensajes: 2185
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 04:31

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: Bogdanryh y 5 invitados

cron