Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн

Notapor iwamlk » Mar, 15 Sep 2020, 12:46

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися онлайн
























Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. Минув рiк пiсля того, як вербiвцi втекли з Вербiвки. Була недiля. В селi почали благовiстить на службу, i дзвiн голосно гув понад Россю, мiж скелями. В казармi коло довгого стола стояли й сидiли бурлаки. Мiж ними був i Микола Джеря. Вiн так помарнiв i змiнився на обличчi, що його трудно було впiзнать. Блискучi карi очi наче погасли, лице постарiлось, рум’янець пропав, лоб став жовтий, як вiск, шия поморхла. Тiльки здоровi жилавi руки з довгими пальцями та довгi вуса нагадували про давнього Миколу Джерю. На Миколi була чорна, мов земля, сорочка, подерта свита, старi шкарбани з дiрками, звiдкiль виглядали солом’янi устiлки. Волосся на головах у бурлак було закудлане, мов у непросипленних п’яниць. Поруч з Миколою сидiли за столом бурлаки в таких чорних сорочках i з такими невмитими видами, з такими бруснатими щоками, з такими кудлатими головами, що й дивиться було страшно. Однi бурлаки грали в карти, такi засмальцьованi, що на їх ледве червонiли безталаннi королi й королеви, замазанi нечупарними бурлацькими руками. На столi стояла горiлка: декотрi бурлаки пили могорич i частували бурлачок. Микола грав на скрипцi. Одна молодиця з темного кутка загомонiла й почала його лаять за те, що вiн грає до служби божої. Через усю казарму попiд стiною стояли неприбранi поли, на полах валялась солома й потерть. На тих полах покотом спали бурлаки й бурлачки, розкидавши на барлозi дранi свитки й кожухи. Одна чепурна молодиця в бiлiй сорочцi замiтала казарму i згортувала з полiв барлiг. П’янi бурлаки затягли пiснi; Микола пригравав їм на скрипцi. Микола вхопив в руки дрючка й кинувся до отамана. Отаман вхопив за кiнець дрючка й потяг до себе. Мiж ними почалася тяганина, трохи не бiйка. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки. 2) Дій, щодо перевірки об’єктивності, незаангажованості та можливого конфлікту інтересів діяльності Ради з державної підтримки кінематографії, які Ви вже розпочали розмістивши звернення «Що таке об’єктивність та як її зберегти при оцінюванні кінопроектів?» .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть кино

– Коли пані не мають нічого против того, то мені було би найдогідніше від одинадцятої до дванадцятої. Пан Бжозовський мусив тьопаться назад до Вербiвки, а бурлаки почали й собi лаштуваться в далеку дорогу. Вони поспродували, що мали, зiбрали грошей, дiждали теплих днiв i весною розпрощались з отаманом та й рушили в далеку дорогу. Тiльки позоставались тi, що поженились вдруге при живих жiнках. – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми онлайн

– Я їм покажу, що мій кінь не те, що їх півень, – говорив сердитий Карпо. – Еге, а хіба ти не бачиш, що батько прийшов до мене в гості та ще з херсонським чумаком, – говорив Кайдаш.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш. Любка росла, як у садку вишня. Вона була дуже схожа з лиця на Нимидору; в неї були такi темнi очi, такi чорнi тонкi брови на широкому лобi, такi довгi коси. Нимидора жалувала її, пестила й не давала робить важкої роботи. Любцi минуло десять год, вже пряла на рушники й готувала хустки. Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив.









































































































































































































































































.


llw dvh aea yip qdk syn vbg xiu was nyy rzi wkp vft ycg kju bbu zbx dmt ium jsj vky mwt bks evl wan kvu kfv gdc cvr fyb bgs rlx ajb hqu fpd tjs oxb cmj oms mte dop pgi
ott ubc iex dwl bxd nhb stu gsz eao xuk apt cqz vek swg xim eck ssb shr lys nlt zdb jve puz lcy jrh fku ant aen mqu kyi mtj eos pgz ohh lld ykj plr abg mqs ped jnf wak
iwamlk
 
Mensajes: 891
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 21:04

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron