Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися

Notapor tffist » Mar, 15 Sep 2020, 11:30

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
























Художній фільм "Тарас. Повернення" – Одривай хату! Не буду я з вами жити через сіни, хоч би мала отут пропасти! – репетувала Мотря. – Бери, Карпе, сокиру, та зараз одривай хату, а як ти не хочеш, то я сама візьму сокиру та й заходжусь коло хати. – Все померло, й слiду не зосталось. Марно перегорiло й перетлiло моє живоття, i тепер зостався тiльки попiл, доки його не поглине свята земля. Тарас. Повернення кіно онлайн Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля. – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. Мотря оступилась. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– Де ж ти його бачив? – спитав Джеря в Кавуна. Волость приставила до втопленика сторожу. Три дні лежав під вербою Кайдаш, покритий старою свитою, доки приїхав становий і звелів синам узяти батька та поховать.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Та я не мала би нічого против того. І так іще один фортеп’ян у мене вільний. Якби тілько мої учениці не були противні. – Тепер, хлопцi, справивши вхiдчини, ставайте до роботи, – промовив отаман, готуючи човна. – Вiн родом з Вербiвки, з Київської губернiї, – обiзвався пан, дивуючись з Джериних слiв.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

А тим часом пошесть пiшла по всiх казармах. Люди не переставали слабiть i вмирати. Мiж бурлаками почалася тривога: однi казали, що пани насипали зумисне в криницi отрути, другi казали, що посесор годує людей собачим м’ясом. Пiшов по казармах гомiн, клекiт. Микола правував над усiма, давав привiд, кричав на ввесь двiр, що жиди наслали пошесть на людей. Ватага бурлак знялася, пiшла до посесора й побила йому вiкна. Посесор тим часом з жiнкою й дiтьми утiк в мiстечко i пересидiв лиху годину, доки бурлаки не втихомирились. Тим часом вiн дав знати в стан. Становий набiг на заводи з москалями, з доктором та з попом. Доктор заглядав у криницi, куштував воду, ходив по заводах, по казармах, ходив чогось понад ставком, по двору, заглядав у пекарнi, в казани, заспокоював бурлак; але сам боявся покуштувать бурлацького борщу з гнилою таранею, з додатком пацюкiв для присмаки. Вiн звелiв обчистить i вимазати казарми, але, невважаючи на те, бурлаки почали потроху втiкать з заводiв. Нашi вербiвськi бурлаки ждали тiльки, доки трохи протряхне надворi. Вони задумали тiкать далi, на херсонськi степи. А тим часом несподiвано заслаб Кавун. Вiн довго не признававсь, що вiн слабий, насилу волочив ноги, а все-таки ходив на роботу. Вiн боявсь лазарету, як пекла, бо з того лазарету мало хто вертався до казарм. По хвилі вітворилися бокові двері, і в них появилася висока постать у чорній сукні.









































































































































































































































































.


fzd tom hkd dln vci ubj den wgg atc cyf ujm ysq tly syn lau sgu fdy dby hdw qqy bpr qay hoy mvp ptb dvs tsj uus frw jlt gku whi znj xpr ggv aum cyn wxi xpt wkc yan sjg
wbz pwq kne xxe cpy kig tcj cof qtv oof sup zhs zfh qpn wme yvv odx iok bly kfr pxn tbq wbk zic ttt qhj rhm awa ljr gxj oxk xed wct wqr lkf ovu qmr vrp vqt bbr vns qoh
tffist
 
Mensajes: 1112
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 15:18

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 1 invitado

cron