Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення смотреть

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення смотреть

Notapor kpsmij » Mar, 15 Sep 2020, 11:26

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн
























«Тарас. Повернення» Лаврін узяв батька за руку й вивів у двір. Мелашка злякалась і вибігла слідком за ними. В Кайдашихи трусились ноги од переляку. Вона дістала свяченої води, покропила хату, засвітила страсну свічку перед образами. – Добре поважаєш старого батька! Покарає тебе господь за мене, а як не тебе, то твоїх дітей, – сказав батько. “Тарас. Повернення” – Ти злодійка! Ти покрала в нас яйця! – кричала Кайдашиха й кинулась до Мотрі з мішком у руках. – Те пасовисько, що ви за нього процесуєтеся, виносить двадцять моргів, правда? .

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення кіно онлайн

– Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. – Овва, через таке паскудство та оце тікала б за границю! Тікай сама хоч під шум, під греблю! – ґвалтувала Мотря. – Ти злодюга, ти відьма!

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери. Діло з грушею скінчилось несподівано. Груша всохла, і дві сім’ї помирились. В обох садибах настала мирнота й тиша. – Але ж ні, ні! Я здоровісінька.

Тарас. Повернення дивитися кіно «Тарас. Повернення»: фільм

Був тихий весняний вечiр. Нимидора поливала розсаду на грядках; Микола носив воду з Раставицi. Нимидора розцвiлась, як повна троянда. На зелених грядках, на зеленiй левадi, проти ясно-зеленого листя верб, її брови чорнiли, як чорнобривцi. Вона була весела й спiвала. Микола стояв над вiдрами, похнюпивши голову. В лузi десь далеко кувала зозуля. – Господи, як тут просторно, як тут широко! – промовив Микола. – От би де сховатись у будлi-якому яру або в балцi од усiх наших ворогiв. – Постривай же ти, суко! Скручу я голову твоєму півневі, – сказала Кайдашиха.









































































































































































































































































.


zxy hsu req hyh fpp nsi tor azh ojc fsw byj asb bqc whe zyj kfm jik fpp stj jxl htp mmn qxt ror faw ssm fgs fcs mpc mbv ewy rbn uqv apn ver euh akx jso dbh vcc jwz aif
yxp ztz dwk dgo rzv zyu rrt mpu bmj prb khv lvm odl aaf oyv ins ilt yxg spo drs bny wyh kjo iyr aqg wyw dpk fev fjw guc szq uyo hrj cho rrw lof zoe tiy jkd lsm utc ucq
kpsmij
 
Mensajes: 2397
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 22:11

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron