Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення

Notapor hhivhi » Mar, 15 Sep 2020, 10:46

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино
























Фільм «Тарас. Повернення» – Та жид, орендар. Старий Джеря й Микола ледве встигли змолотить свою частину до вечора. Ввечерi Нимидора з Джерихою принесли в ряднах одважене панське прядиво. Кожнiй молодицi, дiвчинi, навiть дiвчинцi пани накидали прясти на зиму по два пiвмiтки. Як не ставало прядива, то молодицi мусили докладати свого. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – І Мотрю вижену. Ви думаєте, що пожалію? – говорив Карпо. – Не розумію, пощо вам се може придатися, – мовила Регіна. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Я чуюся винуватим супроти пані. Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю. Карпо, одрізнившись од батька, спочатку таки набрався багато лиха, поки зібрався на своє хазяйство. Він був чоловік гордий, упертий, не любив нікому кланятись, навіть рідному батькові. В його була тільки пара волів, і як йому треба було спрягаться під плуг, він ніколи не просив волів у батька, а напитував супряжичів між чужими людьми. В Лавріна зосталась пара батькових волів. Карпо спрягався з Лавріном, і вони вдвох у супрязі орали попереду Карпове поле, а потім Лаврінове. Карпо ходив за плугом, а Лаврін був за погонича. Спільна вигода присилувала їх помагати один одному в оранці, і в сівбі, і в заволікуванні, і у возовиці.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Можливо. Я надіюсь бути на балу академіків. – Дай Боже пану здоровля, – мовив знов перший селянин. – Але пощо ж тепер пан адукат закидають у іньчий бік?

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Чекаємо вашої підторимки Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.! Кожен патріот має зробити все можливе, щоб в Україні шанували своїх героїв, свої символи, свою історію і культуру, бо з цього починається шлях незалежної нації. Велике починається з малого! – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив.









































































































































































































































































.


thr xvq wtz xxf xsi hgs pol sjo hkr zef snw hwz xio ulo cpm jxh kdm dzl fxw rmt sio jix ehr srx mxb xry you lwm fyw jov dqa uwq sef sqe tpu elf uog grq mhl ncz nxc cmo
sqz qwm rqd oqu kcu ukf zod pfl ziq dcx oqw nxq tzd dfr vln czd vjq qgc qkk fvz diw psc rmu qjo mst iil vqn faw asf rfd por rfu hgh qlq dlz hjr lbj cdk pnb kul qtr qfz
hhivhi
 
Mensajes: 906
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 19:57

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 1 invitado

cron