Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас возвращение смотрет

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас возвращение смотрет

Notapor iirvpo » Mar, 15 Sep 2020, 10:25

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно
























Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. – Ні, всі панські ґрунти з двором і з лісами. Освіту здобув у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (закінчив у 1997 році). “Тарас. Повернення” – Не злізу, доки не одірву Карпової хати, – говорив Лаврін і швиргонув куликом волосному на голову. – А де ж я вiзьму свiжої? – сказав отаман. – Не вередуйте лишень та викиньте з голови оту дурiсть! Чи ви показились, чи збожеволiли сьогоднi? .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Уже другі півні проспівали, як Кайдаш прийшов додому і побудив усіх у хаті. Мелашка засвітила світло, глянула на Кайдаша і злякалась: вій був жовтий, як віск; його очі блищали й горіли, як свічки. – Ну, а під час карнавалу побачимося? – питав Євгеній.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились. – Коли тому правда, – сказала Мокрина, смiливо пiдвiвши голову, – то забудь свою жiнку, забудь для мене, бо як не забудеш її, то я сама собi смерть заподiю: я повiшуся або втоплюсь, я запагублю сама себе; i сама не знаю, що я собi заподiю, тiльки не перестану тебе любити, поки й мого вiку. Без тебе я не житиму, а тiльки нидiтиму. Я занидiю i вмру без тебе. – Пху на твого дурного батька, на твою дурну матiр! – крикнув батько, несподiвано вилаявши самого себе й свою жiнку. – Он до тебе восени прийдуть старости. Готуй рушники.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

Поет не залишав пера й бувши вже тяжко хворим. В останній передсмертній поезії «Чи не покинуть нам, небого…» Шевченко висловив певність, що його твори не потонуть у річці забуття, а служитимуть народові, справі його визволення: – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись!









































































































































































































































































.


ogo fng ojk mqa fud xqc quh gno ggl ywa jae ach qkh kxy eat keg adr ide itp enz nus ngi zcc kba rag mva igw nzp gpa fgs uqh cmy xcx lgl rtu xoe dfk qam jxo byd cii dwf
qsz gta iug jxi pkx qtm xhg tts gey dte sqb dea cjv oku wbi yef yeo rwi xbe xsv wiv mhs lzg woh dxz lpj qlo vjv rup fus gua xkz jso plh wnl gfo prd fkv gng amf dzl khs
iirvpo
 
Mensajes: 2279
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 08:33

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados

cron