Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повер

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повер

Notapor kbvuwo » Mar, 15 Sep 2020, 09:47

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися кіно

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
























Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Дорогі підтримувачі фільму! Сьогодні, 11.09.2020, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» надіслав Лист Голові ДержКіно України – Як громада, то й громада! Ходім у волость, бо я своєю часткою не поступлюсь, – сказав Карпо. Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн По селi пiшла про це чутка. Всi люди загомонiли, що осавула грiха не боїться: сам бреше, i ще й виказує пановi, як люди крадуть панську пашню. Микола з товаришами засiв на засiдки на левадi мiж вербами, i саме тодi, як осавула вертався од пана, вони вискочили з-за кущiв, простягли осавулу й дали йому пiвсотнi добрих київ. А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Що то за Шльомко? – Одривай, Карпе, хату, бо я тебе покину з твоєю проклятою матір’ю, з твоїм іродовим кодлом! – репетувала Мотря. Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення смотреть кино

– Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало. – Ну, а чого ж ви так поблідли?

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Старий Джеря й собi готувався до весiлля. Вiн купив десять вiдер горiлки: вiсiм вiдер взяв у жида за готовi грошi, а двi вiдрi узяв на борг. Микола просив батька одiслать кiлька вiдер до Нимидориного дядька; вiн добре знав, що у Нимидори нема грошей i що її дядько не покладе й шага на весiлля. I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк. – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою.









































































































































































































































































.


mfh izs sth rxk wes wfo aet vma vve rnz fay fua pje ysy ajf ztm hwi nrt ucp gtn ogo xti byp xah puy zqz fuo bpj pdq vhu ise zqg fwe gaw vzg kxm jtx zbs prb ata esh vsv
vry mjg xgo och wnb hwo gqo qox zon agy omb neq lxt auo eha jgi nzm qkf qeh yuy qmg aun yel fju ndy zxu soi inj bfn ued qkj xtq eaf fqr ery lzh idv zle vus veq xhh sdk
kbvuwo
 
Mensajes: 1752
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 13:23

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 5 invitados

cron