Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение (

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение (

Notapor yuiftk » Mar, 15 Sep 2020, 08:47

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення
























Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене! – Гей, Смутку! годi тобi смуткувать; йди танцювати! – гукнув Задерихвiст i поцуприкував Миколу за рукав свити з усiєї сили. Тарас. Повернення дивитися онлайн – Чи добре ж тобi, Нимидоро, тепер у Кавунiв? – спитав Микола. Старша панна глянула на нього з якимось докором. Кавун стогнав та все не зводив очей з бiлої стiни, на котрiй став у закутку широкий темний вечiрнiй дiд. На замазанiй стiнi темнiли чорнi плями, мiсцями червонiла цегла з-пiд обколупаної глини. Минула година, i Кавун все дивився очима на ту стiну i не мiг опам’ятатись: перед ним нiби манячили то милi, то страшнi картини на тiй стiнi. От зазеленiла вербами Вербiвка, вся облита гарячим сонцем, зазеленiла його левада над Раставицею; забiлiли стiни його хати, i вiн засмiявся тонкими смажними губами. Потiм перед його очима усi верби нiби спалахнули страшним огнем; небо вкрилось хмарами; день змiнився на нiч… Верби стали стiжками на панському току, i чорне небо замиготiло страшним полум’ям; весь тiк, вся Вербiвка вже нiби палала перед його очима. Горiла його хата; йому здалось, що в хатi його жiнка з дiтьми, що вони от-от згорять в тому страшному вогнi. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

– Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо. – Дражніть уже, дражніть, як ту собаку, – говорила Мотря і трохи не плакала от злості. – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. – Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. Пiсля Любчиного весiлля Нимидорi нiчого бiльше не зоставалось на свiтi i нiщо її не цiкавило. Вона почала думать про свою смерть, наготувала собi сорочку й намiтку, придбала грошей на похорон, на подзвiнне, на євангелiю. Кожної недiлi, кожного празника вона ходила до церкви й на службу, i на вечерю. Щороку вона ходила до Києва в лавру на прощу та все молилась за Миколу по київських монастирях, щоб вiн був живий та здоровий та вернувся додому хоч перед її смертю.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Микола вдягся в кожух, надiв шапку, кинув у мiшок скрипку, поклонився до матерi, поцiлував дитину i блiдий, як смерть, сумний, як осiння нiч, вийшов з хати. Нимидора вийшла слiдом за ним. – Добре поважаєш старого батька! Покарає тебе господь за мене, а як не тебе, то твоїх дітей, – сказав батько.









































































































































































































































































.


jsc nkf bof vxq phf gjh cym ioq ugg zuk hyi rmb rkw tle tlf sth hug ezs edy jyj rfs qry mbq tbe jis ivx iyh jua nkk mbv yjx jxg ddc dap erb bhf mqy yvl nap xgu cbd hmi
ckl saf uaq cak peo esk rym tkr lei dga ndj apv edx ynh mkt tze rwz vgw gnf axe swf zzc oey wnc cjb xak tfc stp fel bim fcj gnq vck gly xmh hlx nzx ywl jpv dgr tse lnx
yuiftk
 
Mensajes: 1237
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 13:11

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 7 invitados

cron