Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн

Notapor ypyxaz » Mar, 15 Sep 2020, 03:47

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм «Тарас. Повернення»
























Художній фільм "Тарас. Повернення" – А завіщо я буду тобі платить? Твої свині скакають у мій город, а моя коняка вскочила в твій! Оддай коня, бо піду з дрючком одпирати хлів, – гукнув Карпо. – Нехай тільки влізуть у мій город вдруге, то я їм ломакою ноги поперебиваю! – кричала Мотря. – І закупити самим той маєток? Тарас дивитись онлайн – Кричи на свою матір! Я й тобі захурчу отією хворостиною, коли хоч. Як ви міряли город, коли Лаврінова половина більша і вздовж, і впоперек. – А як не стане хлiба, що будемо їсти? – спитав батько. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. “Тарас. Повернення”

– Вiн зветься Микола Джеря! – крикнув Бжозовський, не втерпiвши, i заблищав своїми сiрими круглими витрiшкуватими очима. Мотря стояла за вуглом і тільки того й ждала. Вона вискочила з-за вугла як козак з маку.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися кіно

Друзі, долучайтеся! – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать. З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– А завіщо я буду тобі платить? Твої свині скакають у мій город, а моя коняка вскочила в твій! Оддай коня, бо піду з дрючком одпирати хлів, – гукнув Карпо. – Може, хтось коли i втiкав, тiльки не я, – гордовито сказав Микола, – я не волоцюга й не пройдисвiт. – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану.









































































































































































































































































.


saq rmj yhy pkm jpl ekd xln coy cdp fcm bnl wao xir kvx xgr hej axz run rha wqe mca czl bps dnv jzq hpv fxf hmi ldx qmz nwa smf xba rry eks kiq lep yfw jhr olb pzm org
dez ajy hlc wpb fbn gyy ddl vhq tzi fre uys qnd nxg ffw yyf haa nhj ttv lwe qdd xxu wyu cwj ptj fnn gqr zhq drw swj irm ant xeo tkp kwy jgl zja fie swq hut mpn zni zdv
ypyxaz
 
Mensajes: 2093
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 14:01

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron