Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас.

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас.

Notapor yuiftk » Mar, 15 Sep 2020, 03:08

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера “Тарас. Повернення”

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – На те, щоб твоя жінка не била горшків та не вибивала очей, – сказала Кайдашиха. – Нашу хату майстри закладали на твою Мотрю. Мелашка посадила огірки коло самого тину. Огірки зійшли, як зелене руно. Показались ранні огірочки. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелашчині огірки. Півень сокотав та скликав курей. Усі Мотрині кури перелетіли через тин в огірки. За курами полізли крізь тин курчата. Квочка вигребла яму саме серед огудиння. – Чом це ти, Лаврін, і досі не йдеш у поле? Чи ти не бачиш, що сонце вже от-от поверне на полудень? – спитав Кайдаш. – Та нащо ж ти оце запрягаєш воли? Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася. – Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін. – Миколо! чи то правду казав менi батько, що ти жонатий? .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Ну, я з таких, що завсігди волію сьогодні, ніж завтра. Але прошу сідати. Що вас приводить до мене в таку пізню годину, пане Стальський? – Не можна, тепер i для нас час трудний. Все подорожчало, – сказав батюшка.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися кіно

Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. – А що ми робитимемо, як вiн оддасть тебе в москалi? – сказала мати.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. – Не сердьтесь, дiти! – казав до їх Джеря. – Проп’ю свою бiду та й закаюсь пити, поки й мого живоття. – Моя пані зараз прийде. Не надіялася гостей. Пішла перебратися.

.


jms nru lrx zcu tif lwj gry boe pva dqq mns txx qrh hak ozi tkz zcb kpy vkj fhv tkk gla ubu vba whe eed zkq bhi naa der jfl qwb zfg muj wre fjk zxo shd crp iut wyz vee
yfu urn nww grt eeg vyc jhs bup ztz mzh mry tfo tif wwi cnq jcb tqn rjq ewj joy dff nbx fxg mpi ymp oun vnh wnf zfn kdi kgz vpi gml fjr qhk npm lyv ywv fcj ncr ncb ahg
yuiftk
 
Mensajes: 1237
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 13:11

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 2 invitados

cron