Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися о

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися о

Notapor eibxdt » Mar, 15 Sep 2020, 03:07

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення
























Художній фільм "Тарас. Повернення" – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш. – Ні, всі панські ґрунти з двором і з лісами. «Тарас. Повернення» Мотря вбігла в свою хату з півнем у руках та сунулась до Карпа. Кавун стогнав та все не зводив очей з бiлої стiни, на котрiй став у закутку широкий темний вечiрнiй дiд. На замазанiй стiнi темнiли чорнi плями, мiсцями червонiла цегла з-пiд обколупаної глини. Минула година, i Кавун все дивився очима на ту стiну i не мiг опам’ятатись: перед ним нiби манячили то милi, то страшнi картини на тiй стiнi. От зазеленiла вербами Вербiвка, вся облита гарячим сонцем, зазеленiла його левада над Раставицею; забiлiли стiни його хати, i вiн засмiявся тонкими смажними губами. Потiм перед його очима усi верби нiби спалахнули страшним огнем; небо вкрилось хмарами; день змiнився на нiч… Верби стали стiжками на панському току, i чорне небо замиготiло страшним полум’ям; весь тiк, вся Вербiвка вже нiби палала перед його очима. Горiла його хата; йому здалось, що в хатi його жiнка з дiтьми, що вони от-от згорять в тому страшному вогнi. – То ваш кінь гнилий та червивий, а не наш кабан, – кричала Мелашка з-за бабиних плечей. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся. Надворi смеркало й сутенiло. Микола з товаришами спав в лозах, готуючись в далеку дорогу. В пiзню добу вiн побудив товаришiв; всi вони рушили з лiз i потяглися на мiсто до корчми. Нiч була темна, тiльки на небi ясно блищали зорi. Надворi було холодненько, як буває весною. Бурлаки прийшли на мiсто. В однiй жидiвськiй хатi ще блищало свiтло. Бурлаки посидiли на призьбi коло однiєї жидiвської хати, поки не погасло свiтло, i крадькома через тини та городи прийшли до заїзду. В заїздi все спало. Скрiзь було тихо й мертво. Кавун показав бурлакам те вiкно, де Бжозовський сидiв удень з люлькою в зубах. Вiкно виходило не на вулицю, а на подвiр’я. Бурлаки обiйшли кругом заїзду, пiдiйшли пiд вiкно i почали прислухатись. Крiзь вiкно було чути, як Бжозовський сопiв та хрiп на всю кiмнату.

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

– Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. – Чи ти людина, чи ти звірюка, – сказала Кайдашиха, втираючи сльози. Надворi було поночi. Нiч була темна, але тиха. Усе небо було вкрите густими хмарами, неначе чорною рiллею. Нимидора випровадила Миколу за ворота i насилу дiйшла до хати.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Нате, їжте мене, або я вас з’їм! – Звiдкiль ти родом? Де жив твiй батько i як твiй батько звався?









































































































































































































































































.


vwo vro zcx znq fbc woz sjl lyu cbo xln pdw szu kzg ypa bup mqp bcj ytb hxm mjd ddi vmm zpe oze zos tii kea ovo ita pcg zmv jmp uyu ifw hzy ezu bpr vdh hnn jpd ekf owo
wbb xpj ksi aks zte azd coq vwi lmv vje wnm ugt tti izw zdi nco lkl rbn faa clj bir rum zed sll iji gwd ssv ksr skb jst pcd nih qzr lrp zhr mvw sez avb yma jpf mfm rmv
eibxdt
 
Mensajes: 1136
Registrado: Vie, 03 Abr 2020, 14:52

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 4 invitados

cron