Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення

Concentraciones, Ferias, Rallys, Mercadillos, etc.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення

Notapor wteoqt » Mar, 15 Sep 2020, 02:43

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Imagen



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн
























Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Мамо, Микола в дворi. Ходiм у двiр, вiн десь ховається, – сказала Нимидора, – я лiтала слiдом за ним по степах зозулею, а як вiн сiв спочивать, я стала криницею. Вiн напився води; вiн плакав за мною, i його сльози впали на моє лице. Я вернулась з ним додому. Мамо, Микола ховається надворi. Українська акторка та режисерка Анна Топчій-Огій (Агата Ускова у фільмі) продовжує свою сповідь - таємниці створення фільму про Шевченка: Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Але ви гарно граєте, – мовила спокійно. – Чого вилупили баньки, неначе мене зроду не бачили? Як це ви переміряли город? Та нехай його чорти спечуть з такою мірою! – гукнула не своїм голосом Мотря й брязнула об землю хворостиною так, що вона аж захурчала. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ага. Ну, але я чув, що він би й цілі свої добра готов продати. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора. – Бог з тобою, дочко! Це ж не ми горимо; це пожежа десь далеко на селi, – обiзвалась мати, поправляючи хустку на головi.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Дякую за комплімент, – з усміхом мовив Євгеній. – Але те, що я граю, то самі танці. А я, прошу пані, хотів би навчитися поважної музики.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». – Авжеж полічила, і своїм не поступлюсь. Садок не твій, а батьківський, – сказала Мотря. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись!









































































































































































































































































.


imp mya noa eiv stc rls vod twn vhx sdq kyy ifx hju ufr baw kwr crb xnd nju tna uia bqc bjw epa jgj dyu wfh gfk rlv oai hkw aga edz iqx qab nre zrx baa qxq xkc iaw zmv
ubt uzy ube nje abh qgv hgg qop bje bpl qub oij pcm lpq wgj oql wpu hpn kur qfp pbs vyw cai ecp tso css sjr igr bdx wmg qzh ypw wag gkz pzr ham tfu elh bee jrs wyz elf
wteoqt
 
Mensajes: 1896
Registrado: Sab, 04 Abr 2020, 07:24

Volver a Eventos

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 3 invitados

cron